ברלין | Berlin

בא לכם להמליץ על מקום? לחצו כאן

דאס סטו ברלין | Das Stue Berlin

מלון דאס סטו בברלין, עבר מתיחת פנים. החללים הציבורים עוצבו כולם: הלובי, בר הקוקטיילים והמסעדות,  על-ידי המעצבת הספרדיה פטרישיה אורוקילה Urquiola וסויטות חדרי השינה עוצבו על-ידי וLvG Arquitectura

Drakestraße 1, 10787 Berlin

לחץ כאן למידע נוסף

ביקיני ברלין | Bikini Berlin

מלון ביקיני נראה כמו גונגל עירוני, ביקני עוצב על-ידי המעצב המקומי Werner Aisslinger בהשראת הסביבה הקרובה.  במקרה זה, גן החיות המפורסם של ברלין ופארק טירגארטן בצד אחד ואזור הקניות ההומה וילהלם ממוריאל בצד השני. האלמנטים המנוגדים של הסביבה בשילוב עם התרבות של העיר הדינמית יצרו עיצוב פנים מקורי  המעוצב כ'ג'ונגל עירוני.

מיזוג מרתק של צמחייה, חומרים טבעיים, צבעים מרהיבים לצד אווירה אורבאנית עצבנית של חומרי גלם, היוצרים תחושת קוסמופוליטית מינימאליסטית.

Budapester Str. 40, 10787 Berlin

לחץ כאן למידע נוסף

ארטה לואיז ברלין | Arte Luise Berlin

מלון ארטה לואיס, הוא מלון אומנות , שבו כל אחד מחדרי המלון עוצב ונוצר על-ידי אמן אחר.

חלק מן החדרים, הם בעלי נושאים מאוד מוזרים ומופשטים ואילו אחרים הם עכשוויים, גחמניים, או פשוט מוזרים.

Luisenstraße 19, 10117 Berlin

 

לחץ כאן למידע נוסף

מיכאלברגר ברלין | Michelberger Berlin

מלון שנמצא בקטגוריה, מלונות מתחת ל 100 דולר לחדר זוגי. יחד עם זאת הוא מלון הממוקם בבנין יפה במזרח ברלין. המשדר אורבניות ברלינאית. קירותיו מכוסים בספרים. אהילים עשויים ממגזינים. במקום חדרים קטנים לשני אנשים, אבל גם חדרים שמתאימים לשלושה, ארבעה, שישה וגם שמונה אנשים. החדרים מעוצבים  עם תמונות קטנות ומיושנות ותאורה מיוחדת.

Warschauer Str. 39-40, 10243 Berlin

 

לחץ כאן למידע נוסף

מלון אקסל ברלין | Axel Berlin

המלון ממוקם באזור הקהילה הגאה של ברלין, ומציע חדרים מעוצבים, בר עם נוף פנורמי על הגג, וספא מודרני.

Lietzenburger Str. 13 / 15, 10789 Berlin

 

 

לחץ כאן למידע נוסף

נאו ברלין | Nhow berlin

 

מלון Nhow berlin ממוקם בין מזרח למערב ברלין ( גרמניה ) ועוצב על ידי קארים ראשיד. העיצוב הוא חוויתי, מפתה ושואב השראתו מהעולם הדיגטלי. הוא צבעוני עם הרבה ורוד ובעל מרקמים שונים וצורות המורפיות.

Stralauer Allee 3, 10245 Berlin

לחץ כאן למידע נוסף

גלרית דיוב ברלין | DUVE Berlin

DUVE ברלין, 94 / 94a Gitschinerstraße

DUVE ברלין – גלריה שנוסדה בשנת 2007 על ידי Alxander DUVE.  בגלריה מאמינים בגישה רב-תחומית . גלרית דיוב מתמקדת בקידום עבודות המשלבות אסתטיקה עם מושגים של המאה ה -21. נוכל לראות בגלריה אומנים המשלבים בעבודתם היסטוריה של אמנות קונטקסטואלית  המבוססת על על ארכיטקטורה ואורבניזם, תרבות המסחרית, פוליטיקה, זהות עצמית, ודמיון. המבוצעות בטכניקות חדשניות..

Gitschiner Str. 94, 10969 Berlin

 

לחץ כאן למידע נוסף

הבונקר | Boros collection

הבונקר, אחת הגלריות המעניינות והחדשניות בברלין, נמצאת במקום עטוף בהילה של מסטורין והיסטוריה. מקום שנבנה בשנת 1942 ושימש כבונקר בשלהי מלחמת העולם השניה, ולאחר מכן שימש כמחסן בננות.

בסופו של דבר, הבונקר מצא את דרכו לידיו של Boros ובני משפחתו, שהפכו את המקום לגלריה לאומנות. ובה מציגים אמנים כמו אולאפור אליאסון, טילמנס וולפגנג, טרייסי ועוד, שהם חלק קטן ממאות כשרונות בינלאומיים שמציגים במקום.

ביקורים אפשריים רק בסופי השבוע, ועל ידי תיאום מראש.

Reinhardtstraße 20, 10117 Berlin

לחץ כאן למידע נוסף
הצג הכל
הצג הכל
גלריות
מלונות בוטיק