חנוכיה לכל יום – שמונה חנוכיות יחודיות

פורסם ב 04.02.17 ע"י Hidiz

אם עדיין לא מצאתם את החנוכיה שלכם, אני מביאה בפניכם כמה מהיפות, החדשניות והמיוחדות ביותר. כולן של מעצבי מוצר ישראלים, כולן משקפות את פרשנותם האישית של היוצרים לחנוכייה המסורתית. כל שנשאר לכם לעשות זה לבחור את החנוכיה שאתם הכי אוהבים ובאותה הזדמנות לפרגן לעיצוב ישראלי.

סטודיו קהאן – בניהולם של זוג המעצבים בועז ומיי קאהן. יצרו חנוכיה בהשראת החנוכיות שהילדים יוצרים בגן, מבלוטים. אלא שכאן מדובר בחנוכיות קרמיקה בעבודת יד, בצבעים שחור ולבן. הזוג קהאן מזמין אותנו לשבור את החנוכיה על-מנת להפוך אותה לשלמה.  קני הנרות שנוצרו ביציקה אחת עם גוף המנורה, תלויים במהופך כך שבכל ערב תוכלו לשבור עוד פמוט קטן, להניח אותו במקומו, ולהדליק בו נר נוסף.

עומר פולק – מעצב רב תחומי, בוגר בצלאל. יצר חנוכית שמן עם פתילים. החנוכיה עשויה בשיטה ייחודית של עיבוד מתכת.


אריאל צוקרמן – מעצב תעשייתי, בוגר שנקר. יצר חנוכיה המיוצרת בחריטה ידנית של קנים העשויים מעץ בוק המצופים אפוקסי. (צילום יואב גורין)

סטודיו ארמדילו – בניהולן של הדס קרוק וענת שטיין יצרו חנוכייה בהשראה כלי המעבדה והכלים השלובים. החנוכיה בניפוח זכוכית כאשר את הפמוטים ממלאים במים עם מעט צבע, ומעליהם שופכים שמן שצף מעל המים ומשמש כנרות.

חנוכיית "טנגרם" עוד חנוכיה שעוצבה על-ידי סטודיו ארמלידו. חנוכיה שעוצבה בעקבות משחק המחשבה הקדום, המחלק ריבוע ל-99חלקים ומאפשר יצירת מגוון צורות אינסופי.

 סטודיו רדיש –   בניהולם של נעמה שטיינבוק ועידן פרידמן , עשו רדי מייד לפמוטי השבת המיותמים. ובעזרת יציקת אפוקסי הפכו אותם לחנוכיה המתכתבת ומזכירה את מנורת בית המקדש.

גריי – עיצובים בבטון – חנוכית פזאל מודולארית העשויה בעבודת יד מבטון ומגיעה על מגש עץ, החנוכיה מאפשרת משחק עם החלקים ושינוי המבנה, בהתאם למספר הנרות אותו מדליקים בכל יום. (צילום: טל ראובן)

דור כרמון ­- חנוכייה ספרינג  בעבודת יד המערבת יציקות פליז ובטון עם צורפות זהב.

 

 

 

Share On LinkedIn Share On Whatsapp Share On Facebook